Montáž sadrokartónu

Ak máte dilemu pri rozhodovaní sa, či postavíte priečku murovanú alebo zo sadrokartónu, máme pre vás zopár plusov pre sadrokartón.

 • rýchlosť výstavby
 • inštalácie (voda, elektrina) sa dajú viesť v priečke bez oslabenia steny vytváraním drážok pre rozvody
 • sadrokartónové dosky sú pripravené pre maľbu bez aplikácie – sieťka, lepidlo
 • vyššia zvuková izolácia
 • hladkosť a rovinatosť povrchu
 • nekonečné dizajnové variácie
 • sadra ako prírodný materiál dokáže regulovať vlhkosť interiéru
 • hladkosť sadrokartónu zabezpečuje jeho minimálnu prašnosť a preto je to vhodný materiál pre alergikov
 • rovnako ako pri murovaných priečkach je možné tieto priečky a stropy zaťažiť (napr. lustre, kuchynské linky)

Montáž tepelných, strešných a zemných izolácií

Budete zatepľovať a vyberáte vhodnú tepelnú izoláciu? Každý z izolačných materiálov, či už polystyrén, minerálna vlna alebo celulózová izolácia sú vhodné na iné miesta. Čím zatepliť fasádu, strechu alebo sokel? Ako izolovať okná? Veľmi radi vám v tom poradíme a aj pomôžeme.

Spodná voda a zvýšená zemná vlhkosť je pre všetky stavby veľkým strašiakom. Preto aby stavba netrpela ich vplyvom, je potrebné aby bola na stavbe vykonaná kvalitná izolácia proti zemnej vlhkosti. Ak je izolácia proti zemnej vlhkosti poškodená alebo dokonca úplne chýba, dochádza k prieniku vlhkosti do muriva formou kapilárnej vzlínajúcej vlhkosti. Na povrchu muriva sa tvoria vlhkostné mapy, výkvety solí či plesne. Ďalším nezanedbateľným prejavom vlhkého muriva od zemnej vlhkosti sú teplotné a energetické straty stavby. My vám ale veľmi radi tento problém odstránime. Sme tu predsa pre vás.

Rezanie betónu a panelu

Vykonávame profesionálne rezanie diamantovými kotúčmi do betónu, rezanie železobetónu, rezanie panelu, tehly a kameňa s presnosťou 1mm až do hrúbky 1m v bytoch a na stavbách.

Jadrové vŕtanie

Práce vykonávame rôznymi technológiami s použitím diamantových nástrojov: vŕtanie diamantovými jadrovými vrtákmi, rezanie stien diamantovým kotúčom, rezanie nadrozmerných konštrukcií diamantovým lanom, rezanie ciest cestnými pílami. Vŕtanie a rezanie diamantovou technológiou je rýchle, bezprašné, nenarúša statiku konštrukcie vibráciami (zamedzuje vzniku mikrotrhlín) a nie je potrebné dodatočné vyspravovanie ako pri sekaní otvorov pomocou búracích kladív.

Búracie práce

Na prvý pohľad sa môže zdať táto činnosť jednoduchou a svojpomocne zvládnuteľnou, no v skutočnosti je opak pravdou. Každá prerábka bytu, bytového jadra alebo rekonštrukcia sa vždy začína búracími prácami. Pri búracích prácach v značnej miere využívame rôzne mechanizačné a strojové prostriedky k tomu špeciálne určené a tak úplnú likvidáciu starej stavby zvládneme v krátkom čase a stavebný pozemok vyčistíme a upraceme.

Zemné a výkopové práce

Zabezpečíme pre vás terénne úpravy, zemné práce, bágrovanie a výkopové práce. V každej situácií sa môžete spoľahnúť na tím odborníkov. A to všetko získate za ceny, ktoré sú férové.

 • vyhĺbime výkop pre rozvody vody, kanalizácie, plynu, elektrických a dátových sietí
 • vykopeme zeminu pre stavbu základov domu
 • upravíme terén podľa vašich potrieb a požiadaviek
 • zvládneme zemné práce a výkopové práce menšieho aj väčšieho rozsahu
 • máme k dispozícií dostatok ľudí aj všetku potrebnú techniku

Nákladná cestná doprava do 3,5t

Zabezpečíme pre vás nákladnú dopravu sypkých a hutných materiálov po celom Slovensku. Ďalej zaistíme zbernú službu, prepravu tovaru podliehajúcu ADR, prepravu odpadu, nadrozmernú prepravu a prepravu voľne uloženého materiálu sklápacími vozidlami.

Našou hlavnou prednosťou je individuálny prístup a dlhoročné skúsenosti v cestnej doprave. Môžeme vám tak ponúknuť profesionálny prístup s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb a nadštandardnú úroveň komunikácie.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Alebo sa chcete len niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať!

Prejsť na kontakt