Výstavba plotov patrí k základným prácam, ktoré by mali byť vykonané hneď, ako sa postaví nový dom. Veľmi často sa taktiež musí postaviť nový plot, keď schátra ten starý. V prípade že potrebujete novú stavbu plotu, ponúka sa vám veľa riešení, na ktoré sa s vami veľmi radi pozrieme bližšie. Hlavným kritériom by pre vás malo byť to, či má mať plot pevné základy. V prípade, že plánujete plot ktorý má dlho vydržať, tak sa bez pevných základov nezaobídete. Voľba plotu by mala byť taktiež špecifická podľa toho, aký plot práve potrebujete. Mnoho moderných rodinných domov sa v súčasnosti uchyľuje k výstavbe plotov s pevnými základmi.

V prípade, že máte veľkú záhradu alebo iné priestory, je výstavba plotu s pevnými základmi drahšia. Práve to býva dôvodom obstarávania sieťových a iných plotov. Ich výhodou je práve spomínaná cena a jednoduchosť stavby.

Budeme vašimi partnermi

Pozemok zmeriame, vypracujeme návrh podľa vašich prianí a všetko zrealizujeme. Vykonávame stavbu a montáž mnohých druhov plotov a oplotenia – murovaný plot, plot bez základov, pletivový plot, bezúdržbový hliníkový plot, bezúdržbový plastový plot, brány a bránky, ponúkame aj drevené a kovové výplne. Jednoducho všetko, čo budete potrebovať.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Alebo sa chcete len niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať!

Prejsť na kontakt